Licensing Sub-Committee B

16 March 2016 - onwards
Pool
None
  • Meetings
  • Members
  • Other Information

Meetings

Enter date to display meetings from
(dd/mm/yyyy)
Enter date to display meetings to
(dd/mm/yyyy)
Scheduled Meeting DateStart TimeEnd TimeVenueStatus 
Page 5 of 5, Displaying meetings 41 to 50 of 50 meetings found in selected date range
01 June 202114:4516:15To Be Held RemotelyScheduled
22 June 202110:4511:35To Be Held RemotelyOccurred
10 August 202110:4511:37To Be Held RemotelyScheduled
02 September 202118:3019:46To Be Held RemotelyOccurred
06 October 202110:4510:45CANCELLEDScheduled
12 October 202110:4511:32To Be Held RemotelyOccurred
27 October 202110:4511:31To Be Held RemotelyOccurred
10 November 202110:4512:15To Be Held RemotelyScheduled
23 November 202115:1515:17To Be Held RemotelyOccurred
13 December 202100:00TBCCANCELLEDScheduled 

Members

The members listed will be the people that were members of the committee at the selected date. (dd/mm/yyyy)
Select this option to also display any retired members.

Elected Members

PartyNameRoleMembership Dates
12
Page 2 of 2, Displaying items 11 to 15 of 15 members/vacancies that match search criteria
Labour and Co-operative
Councillor Odette McGahey Deputy 20/05/2021 - current
Labour and Co-operative
Councillor Matthew Morrow Deputy 20/05/2021 - current
Labour
Councillor Maureen O'Mara Deputy 20/05/2021 - current
Labour and Co-operative
Councillor Jackie Smith Deputy 20/05/2021 - current
Conservative
Councillor Roger Tester Deputy 20/05/2021 - current
Clare Chapman
corporate-governance@royalgreenwich.gov.uk
020 8921 3988

Other Information

2