Licensing Sub-Committee B

16 March 2016 - onwards
Pool
None
  • Meetings
  • Members
  • Other Information

Meetings

Enter date to display meetings from
(dd/mm/yyyy)
Enter date to display meetings to
(dd/mm/yyyy)
Scheduled Meeting DateStart TimeEnd TimeVenueStatus 
Page 5 of 5, Displaying meetings 41 to 42 of 42 meetings found in selected date range
01 June 202114:4516:15To Be Held RemotelyScheduled
22 June 202110:4512:15To Be Held RemotelyScheduled

Members

The members listed will be the people that were members of the committee at the selected date. (dd/mm/yyyy)
Select this option to also display any retired members.

Elected Members

PartyNameRoleMembership Dates
12
Page 1 of 2, Displaying items 1 to 10 of 15 members/vacancies that match search criteria
Labour and Co-operative
Councillor Olu Babatola Deputy 20/05/2021 - current
Conservative
Councillor Geoffrey Brighty Chair 20/05/2021 - current
Labour and Co-operative
Councillor Angela Cornforth Deputy 20/05/2021 - current
Labour and Co-operative
Councillor Peter Brooks Deputy 20/05/2021 - current
Labour and Co-operative
Councillor Gary Dillon Deputy 20/05/2021 - current
Labour and Co-operative
Councillor David Gardner Deputy 20/05/2021 - current
Conservative
Councillor Patricia Greenwell Deputy 20/05/2021 - current
Labour and Co-operative
Councillor Ian Hawking Member 20/05/2021 - current
Labour and Co-operative
Councillor Mick Hayes Deputy 20/05/2021 - current
Labour and Co-operative
Councillor Christine May Member 20/05/2021 - current
Clare Chapman
corporate-governance@royalgreenwich.gov.uk
020 8921 3988

Other Information

2