Licensing Sub-Committee A

06 January 2016 - onwards
Pool
None
  • Meetings
  • Members
  • Other Information

Meetings

Enter date to display meetings from
(dd/mm/yyyy)
Enter date to display meetings to
(dd/mm/yyyy)
Scheduled Meeting DateStart TimeEnd TimeVenueStatus 
Page 4 of 4, Displaying meetings 31 to 32 of 32 meetings found in selected date range
18 November 201918:3018:45Committee Room 6Occurred
10 December 201910:3011:30Council ChamberScheduled 

Members

The members listed will be the people that were members of the committee at the selected date. (dd/mm/yyyy)
Select this option to also display any retired members.

Elected Members

PartyNameRoleMembership Dates
12
Page 1 of 2, Displaying items 1 to 10 of 15 members/vacancies that match search criteria
Labour and Co-operative
Councillor Olu Babatola Deputy 15/05/2019 - current
Labour and Co-operative
Councillor Stephen Brain Deputy 15/05/2019 - current
Conservative
Councillor Geoffrey Brighty Deputy 15/05/2019 - current
Labour and Co-operative
Councillor Angela Cornforth Deputy 15/05/2019 - current
Labour and Co-operative
Councillor Ann-Marie Cousins Member 15/05/2019 - current
Labour and Co-operative
Councillor Peter Brooks Deputy 15/05/2019 - current
Labour and Co-operative
Councillor Gary Dillon Deputy 15/05/2019 - current
Labour and Co-operative
Councillor Denise Hyland Deputy 15/05/2019 - current
Conservative
Councillor Patricia Greenwell Member 15/05/2019 - current
Labour and Co-operative
Councillor Christine May Deputy 15/05/2019 - current

Other Information