Community Safety & Environment Scrutiny Panel

14 January 2016 - onwards
Fixed
None
  • Meetings
  • Members
  • Other Information

Members

The members listed will be the people that were members of the committee at the selected date. (dd/mm/yyyy)
Select this option to also display any retired members.

Elected Members

PartyNameRoleMembership Dates
Labour and Co-operative
Councillor Olu Babatola Member 14/05/2020 - current
Conservative
Councillor Charlie Davis Member 14/05/2020 - current
Labour and Co-operative
Councillor David Gardner Member 18/08/2020 - current
Labour and Co-operative
Councillor Ian Hawking Member 23/05/2018 - current
Labour and Co-operative
Councillor Rajinder James Member 15/05/2019 - current
Labour and Co-operative
Councillor Averil Lekau Member 14/05/2020 - current
Labour and Co-operative
Councillor Clive Mardner Member 23/05/2018 - current
Labour and Co-operative
Councillor David Stanley Chair 14/05/2020 - current
Conservative
Councillor Roger Tester Member 14/05/2020 - current
Jean Riddler
corporate-governance@royalgreenwich.gov.uk
0208921 4350

Other Information